SILVERCREST SMZ 260 J4 Good

biela

• , zakúpené v lidl.sk

• Super pomocník v kuchyni
    • Používam ho už niekoľko rokov.
    • Používam ho skoro na všetko.
    • Ľahko umývateľný.
    • Dobrá cena.
    • Vhodný ako darček.
    • Jednoduchá manipulácia.
    • Neviem.

Sekám na tom: cibuľu, mrkvu, zemiaky, oškvarky, orechy, tvrdý syr, rožky na strúhanku, ovocie na džemy, šľahačku do kávy, čokoládu a vlastne všetko čo ma napadne. Je to môj najlepší pomocník v kuchyni. Veľmi dobre sa umýva. Ten prvý mám už okolo osem rokov a stále funguje. Ja ho už kupujem ako darček iným.

biela

S turbotlačidlom na aktiváciu dodatočného výkonu Na zeleninu, bylinky, cibuľu, orechy atď. Vrátane emulgačného kotúča na šľahanie smotany Vhodný na drvenie ľadu (Ice Crush) Jednoduché ovládanie jednou rukou Vyberateľná nožová vložka z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele pre pohodlné čistenie Odnímateľná spodná časť – použiteľná tiež ako pokrievka 2 čepele Nože, nádoba, uzáver a emulgačný kotúč sú vhodné do umývačky riadu Technické údaje Príkon: 260 W Využiteľný objem: až 300 ml Rozmery 121 x 125 x 232 mm Dĺžka: cca 134 cm

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v lidl.sk

• Super pomocník v kuchyni
    • Používam ho už niekoľko rokov.
    • Používam ho skoro na všetko.
    • Ľahko umývateľný.
    • Dobrá cena.